Особливості широкоформатного друку сублімації друк по тканині в Харкові і Кременчуці

1. Біла синтетична основа, склад синтетики більше 80%. Чим менше тканина містить синтетичних волокон, тим більш бліда і нестійка друк виходить. Білий колір є обов'язковим для точної передачі кольору. Залежно від макета, іноді можна використовувати зовсім бліді кольору тканини: світло бежевий і сірий, ніжно блакитний і рожевий. Біла синтетична тканина: габардин, атлас, дайвінг, сітка, велюр і багато інших тканин, різні по щільності і фактурі дозволяють отримувати нові унікальні текстильні полотна.

2. Тканина повинна витримувати 200 С. Більшість синтетичних тканин добре переносять високу температуру, але усадки уникнути складно. Всі тканини для сублімаційного переносу проходять попереднє тестування. При друку за кроєм, розміри усадки узгоджуються заздалегідь. Висока температура і тиск гарантують стійкість зображення при різних умовах експлуатації. Друк сублімації прапорів - найяскравіших приклад стійкості широкоформатного сублимационного зображення.

Наші рекомендації

Головною конкурентною перевагою сублімації по тканині є можливість друку різних принтів в одиничних екземплярах.Стоімость друку не залежить від різновиду принтів, вона прямо пропорційна кількості запечатаних квадратних метрів. Індивідуальний підхід до кожного Замовника гарантує високу якість друку по тканині. Наші спеціальні пропозиції - рулонний перенесення, друк на крої, друк сублімаційних етикеток і стрічок, виготовлення шевронів методом сублімації. Широкий спектр застосування сублімації у пресі по тканині до кінця не реалізований. Запрошуємо Вас в офіс компанії LOGOPRINT Харків, Кременчук, для безкоштовного тестування Вашої тканини, підбору оптимального методу нанесення.

Великі можливості великого устаткування

Друк великих форматів передбачає застосування спеціального обладнання. Так, наявність широкоформатних плотерів і широкоформатних каландрів дозволяє друкувати розміри текстильного принта від 1, 6 метра до довжини рулоана. Технологічна особливість сублімації з текстилю - високий температурний режим. Для якісного друку ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно проводити тести тканини.

По-перше, на усадку, щоб скорегувати лекала.

По-друге, на яскравість і стійкість зображення, щоб бути впевненим в складі тканини.

Останнім часом, все частіше виникає непорозуміння до складу тканини. Стандартні синтетичні тканини не завжди відповідають своїй назві. Так, якість біфлекс і якість друку за БИФЛЕКС, безпосередньо залежить від виробника тканини і закупівельної партії. Ми рекомендуємо нашим клієнтам, тестувати всю нову продукцію, щоб бути впевненим в її складі.


Можливості широкоформатного друку розширює перелік пропонованих нами послуг і дає нашим клієнтам велику перевагу в високо конкурентному швейному бізнесі.