Цифровий друк методом сублімації - найбільш затребувана технологія на ринку поліграфічних послуг з тканини. Це пояснюється високою якістю друку і прийнятними цінами. Друк по білим синтетичним тканинам: оксфорд, сумочні тканини, флажна сітка, плащова тканина, джерсі (віскоза), шифон, армані шовк, меморі, габардин, атлас, дайвінг, біфлекс, меблеві тканини та інші. Цифровий сублімаційний друк широко застосовується у виготовленні шевронів і нашивок.

 
 
 


Особливості широкоформатного друку сублімації друк по тканині в Харкові

1. Біла синтетична основа, склад синтетики більше 80%. Чим менше тканина містить синтетичних волокон, тим більш бліда і нестійка друк виходить. Білий колір є обов'язковим для точної передачі кольору. Залежно від макета, іноді можна використовувати зовсім бліді кольору тканини: світло бежевий і сірий, ніжно блакитний і рожевий. Біла синтетична тканина: габардин, атлас, дайвінг, сітка, велюр і багато інших тканин, різні по щільності і фактурі дозволяють отримувати нові унікальні текстильні полотна.

2. Тканина повинна витримувати 200 С. Більшість синтетичних тканин добре переносять високу температуру, але усадки уникнути складно. Всі тканини для сублімаційного переносу проходять попереднє тестування. При друку за кроєм, розміри усадки узгоджуються заздалегідь. Висока температура і тиск гарантують стійкість зображення при різних умовах експлуатації. Друк сублімації прапорів - найяскравіших приклад стійкості широкоформатного сублимационного зображення.

Наші рекомендації

Головною конкурентною перевагою сублімації по тканині є можливість друку різних принтів в одиничних екземплярах.Стоімость друку не залежить від різновиду принтів, вона прямо пропорційна кількості запечатаних квадратних метрів. Індивідуальний підхід до кожного Замовника гарантує високу якість друку по тканині. Наші спеціальні пропозиції - рулонний перенесення, друк на крої, друк сублімаційних етикеток і стрічок, виготовлення шевронів методом сублімації. Широкий спектр застосування сублімації у пресі по тканині до кінця не реалізований. Запрошуємо Вас в офіс компанії LOGOPRINT Харків, Кременчук, для безкоштовного тестування Вашої тканини, підбору оптимального методу нанесення.