Дублювання тканини, усадка тканини, проклейка тканини на флізелін або дублерин - ми виконуємо всі ці послуги.

Широкоформатне обладнання дозволяє дублювати рулони тканини для оптових замовників. Термаусадка тканини необхідна для багатьох видів текстилю, вона дозволяє уникати невідповідності деталей крою, отримувати більш якісне зображення при друку на тканині.

1. Дублювання тканини на флізелін або дублерин виконується як на матеріалах замовника, так і на наших власних матеріалах зі складу. Ціна в прайсі вказана на послугу проклейки, без вартості матеріалів.
2. усадка тканини,як додаткова операція перед сублімації печаткою з текстилю необхідна не для всіх видів тканини, а тільки для тих, де усадка значна і може призвести до браку при друку по тканині. 

Наші рекомендації

Для постійних клієнтів, компанія «Логопринт» пропонує в наявність на складі проклеєні на флізелін тканини: гарардін і атлас. При необхідності, ми можемо виробляти закупівлі Вашої тканини, проклеевать її заздалегідь і поставляти в необхідній кількості під Ваше замовлення. Ця послуга заощаджує Ваш час і гроші. За більш детальною інфонформаціей, звертайтеся до наших менеджерів.