Особливості термотрансферного друку по тканині в Харкові

1. Друк невеликих тиражів. Індивідуальні розробки, яскраві принти і оригінальні рішення - все це дозволяє реалізувати термотрансферний друк по текстилю. При малих кількостях векторних зображень, які дорого друкувати методом шовкотрафаретного друку, вигідно використовувати спеціальні термоплівки.

2. Покривний ефект (тканина не пробиває через плівку).

3. Видове і кольорове різноманіття плівок. Італійскі термоплівки ми поділяємо на три основні групи:

Флекс - це звичайні кольорові термоплівкі

Флюор, флок і металік - дуже яскраві та оригінальні термоплівки з ефектами

Глітер, світловідбівна та повнокольорова - сучасні спеціальні термоплівки 

Новий напрямок термодруку - це друк світловідбиваючими плівками. Такі плівки врятують життя пішоходам на дорогах, особливо дітям. Світловідбиваюча маркування як обов'язковий атрибут дитячого одягу - питання державного регулювання. Застосування термоплівок дозволяє створювати красиві і оригінальні принти і логотипи, а не використовувати тільки пришивну світловідбиваючу стрічку.

Наші рекомендації

Друк по тканині термоплівкою застосовується в рекламних сувенірах, декоруванні інтер'єру, упаковці подарунків і у швейної галузі. Наприклад, маркування та логотипування спеціального професійного одягу. Друк на крій та готові вироби, при наявності поверхонь без швів і фурнітури. У персоніфікації спецодягу та одягу сфери послуг застосовуються якісні італійські плівки, що забезпечують довготривале використання. Індивідуальна персоніфікація спортивного одягу. Логотипи спортивних команд, імена та номери гравців, девізи - оптимально друкувати термоплівкою, з урахуванням численних прань. Термодрук використовується в дизайнерському одязі, в лімітованих колекціях, в підготовці фотосесій.

Сучасні методи друку по тканині дуже різноманітні, але в більшості своїй, вони припускають друк на крій або рулонну друк тканини. Друк на готові футболки, дитячу або жіночий одяг, спецодяг, промо та рекламний одяг, сувенірну продукцію і т.д. можлива завдяки термотрасферной друку, за умови, що є рівна поверхня без ґудзиків і додаткових деталей або швів.

Друк на крій вважається більш бажаною, оскільки під впливом високої температури і тиску немає елементів, що заважають, логотип переноситься якісніше.

Для термопечати обмеженням також можуть служити дрібні символи, які неможливо підрізати і акуратно вибрати, товщиною менше 1 мм. Растрові зображення неможливо підрізати, вони не підходять для термопереносу. Складні багатобарвні зображення не завжди успішно можна зістикувати, для них оптимально вибрати інші методи друку.


Термопечать широко застосовується для виготовлення зразків, при запуску нової колекції, для фото сесій в інтернет магазинах, в спортивному одязі, спецодязі. Ми надаємо додатково послугу підрізування термоплівок для самостійного перенесення. Вам немає необхідності кроїти або шити всю партію, а логотипи використовувати по мене необхідності.