Термотрансферний друк на тканині у Харкові

Більше фото друку можна подивитися тут>>>

Як зробити замовлення термотрансферного друку на тканині Замовника?

1. Якщо Вам треба надрукувати векторне (контурне) зображення на тканині будь-якого кольору, то термотрансферний друк на тканині Вам підходить. Чому?

При різних кількостях і розмірах векторних зображень, які дорого друкувати методом шовкотрафаретного друку, вигідно використовувати спеціальні термоплівки. Головна особливість термотрансферного друку по тканині на відміну від шовкотрафаретного - це покривний ефект (тканина не пробиває через плівку), друк яскравий навіть на найтемніших тканинах.

2. Перед запуском в друк всього Вашого замовлення, ми обов'язково проведемо тестування тканини на усадку. Чому?

Термотрансферний друк виконується під високим тиском і температурою. Якість друку залежить від якості тканини, її термостійкості і відсутності просочення.

3. Наступний етап - розробка і узгодження макету. Чи є у вас макет?

Наші вимоги до готових макетів можна подивитися ТУТ

Якщо у Вас є необхідність в розробці макета, наш дизайнер виконає цю роботу. Вартість виготовлення макета узгоджується додатково.

Обмеженням для термодруку можуть служити:
  • дрібні символи, які неможливо підрізати і акуратно вибрати, товщиною менше 1 мм
  • растрові зображення неможливо підрізати, вони не підходять для термопереносу
  • складні багатокольорові зображення не завжди успішно можна зістикувати, для них оптимально вибрати інші методи друку.

4. Стільки коштує термодрук на текстилі і як рахувати?

На сайті можна залишити заявку і менеджер попередньо зможе розрахувати вартість друку на тканині.

Друк термоплівками на тканині, вартість термодруку на тканині залежить від площі друку: кількості задрукованих квадратних сантиметрів, а також від виду італійської плівки (флекс, флюор, глітер, оксамит, золото, срібло, світловідбиваюча, повнокольорова). Головна конкурентна перевага термотрансферного друку на тканині - можливість друку від 1 шт кожного макету і розміру.

5. Доставка. Ми працюємо по всій Україні і здійснюємо доставку зручним для Вас перевізником. Вимоги до зберігання, пакування транспортуванні індивідуально до кожного Замовлення.

Запрошуємо Вас в офіс компанії LOGOPRINT Харків для безкоштовного тестування Вашої тканини і підбору оптимального методу цифрового друку на текстилі. Якщо Ви з іншого міста України ми можемо віддалено працювати з Вами, якість і терміни гарантуємо.

Друк на готових футболках або одязі виконується методом термотрансферного друку на тканині. Різноманітність термоплівок дозволяє створювати унікальні принти з різними ефектами.

Векторні зображення, написи, логотипи, прізвища, номери - всі Замовлення з можливістю розробки макета.

Друк по футболкам, толстовкам, на спортивному одязі, дитячому одязі, спецодязі, промо та рекламному одязі, головних уборах, друк сувенірної продукції і т.д. можлив, за умови, що є рівна поверхня без ґудзиків і додаткових деталей або швів.

Друк на крій вважається більш бажаним, оскільки немає елементів, що заважають і під впливом високої температури і тиску логотип переноситься більш якісно.