Друк лейблів на одяг - різновид етикетки, яку застосовують для візуалізації торгової марки виробники одягу, іграшок, аксесуарів і багатьох інших видів продукції. Лейблу основна складова іміджу товару, на якій крім логотипу, як правило, розташовується корисна для покупця інформація - розмір, склад, правила догляду за виробом. Розробка дизайну і друк лейблів для одягу в Харкові, це можливість перетворити ваш товар, додати йому привабливості в очах споживача, підвищити затребуваність на ринку, адже для більшості покупців, важливо, чию продукцію вони купують.

Друк повнокольорових стрічок, етикеток і ярликів для одягу на текстильній основі (сатин) стало пріоритетним напрямок в діяльності компанії «Логопринт». Попит народжує пропозицію. На ринку друку тканинних етикеток в Україні великою популярністю користуються якісні, повнокольорові стрічки і бирки для текстильної промисловості. До них відносяться вшівні етикетки з логотипом компанії, составники, розмірники, декоративні стрічки і т.д.

Основні відмінності повнокольорових стрічок і етикеток

Стійке повнокольорове зображення з фотоякістю.  Ми можемо надрукувати будь-який макет і гарантувати його високу якість до стирання.

Яскравість кольорів, підбір кольору по понтону дозволяє отримати максимально близький до зразка виріб, особливо при роботі з брендбуком.

Наші рекомендації.

Ціни в прайсі вказані як на друк на нашому матеріалі, так і на печатці на матеріалі Замовника. Головною особливістю друку якісних повнокольорових стрічок і етикеток є якість матеріалу. Ми використовуємо європейський сатин, який дає максимальне чітке зображення. При використанні недорогих китайських матеріалів якість друку може бути непередбачувано. Ми рекомендуємо робити проби друку при використанні не наших матеріалів.