Друк повнокольорових стрічок, етикеток і ярликів для одягу на текстильній основі (сатин) стало пріоритетним напрямок в діяльності компанії «Логопринт». Попит народжує пропозицію. На ринку друку тканинних етикеток в Україні великою популярністю користуються якісні, повнокольорові стрічки і бирки для текстильної промисловості. До них відносяться вшівні етикетки з логотипом компанії, составники, розмірники, декоративні стрічки і т.д.

Основні відмінності повнокольорових стрічок і етикеток

Стійке повнокольорове зображення з фотоякістю.  Ми можемо надрукувати будь-який макет і гарантувати його високу якість до стирання.

Яскравість кольорів, підбір кольору по понтону дозволяє отримати максимально близький до зразка виріб, особливо при роботі з брендбуком.

Наші рекомендації.

Ціни в прайсі вказані як на друк на нашому матеріалі, так і на печатці на матеріалі Замовника. Головною особливістю друку якісних повнокольорових стрічок і етикеток є якість матеріалу. Ми використовуємо європейський сатин, який дає максимальне чітке зображення. При використанні недорогих китайських матеріалів якість друку може бути непередбачувано. Ми рекомендуємо робити проби друку при використанні не наших матеріалів.

 

  • Пакувальні та декоративні стрічки
  • Рекламні і сувенірні стрічки
  • Куточки для подушок і ковдр
  • Стрічки випускника і нагородні стрічки
  • вшивний повнокольорові текстильні бирки та етикетки

    Друк сублімації етикеток, бірок, стрічок, куточків під замовлення з вашим логотипом. Можливість виготовлення мінімального замовлення. Вартість друку з урахуванням вартості стрічки.