Індивідуальний авторський друк на тканини в рулонах. Для кого підходить рулонний друк по тканині і які завдання він може допомогти вирішити?

Українські виробники закуповують текстиль за кордоном або на ринках і в магазинах у перепродавців тканини. З нашого досвіду, найчастіше виникає дві проблеми:

- мінімальне замовлення з Китаю дуже велике та дороге для місцевого виробника;

- забарвлення тканини на ринку однотипне і одяг різних виробників мало чим відрізняється.

Висока конкуренція серед українських виробників одягу, конкуренція з закордонними виробниками диктує свої умови - для успішних продажів потрібні нестандартні рішення. Зараз ринок переповнений товарами, вимоги покупців зросли, сучасні тенденції швидко змінюються.

Головними пріоритетами стають: ексклюзивні принти, оригінальні дизайни і унікальні тканини. Всі ці вимоги дозволяє реалізувати рулонний сублімаційний друк по тканині. Широкоформатний друк на тканині в рулонах з використанням сучасного обладнання вирішує багато завдань:

  • По-перше, рулонний друк з повною патерною заливкою, тобто малюнок по всьому рулону.
  • По-друге, друк відсканованих лекал з чітко визначеними місцями принта на різних частинах крою.
  • По-третє, різноманітність принтів в одному рулоні не обмежена.

Ми пропонуємо друк на тканині в рулонах як синтетичних так і бавовняних. Технології друку в рулонах різні, сублімаційний друк по тканині можливий тільки по білим синтетичним полотнам, прямий цифровий друк - по бавовні.

Більш докладно з особливостями друку в рулонах по натуральним тканинам можна ознайомитись тут >>>

Великий асортимент синтетичних тканин розширює можливості швейних підприємств. Широкоформатний - до 1,6 метра сублімаційний друк на тканині в рулонах по атласу, габардину, дайвінгу, мікродайвінгу, біфлексу, велюру, шифону і тд. дозволяє урізноманітнити ваш текстиль без великих фінансових вкладень. Для більш результативної роботи, щоб зекономити Ваш час та гроші, ми БЕЗКОШТОВНО тестуємо будь-яку Вашу білу синтетичну тканину в рулонах на якість друку і усадку.