Широкоформатний сублімаційний друк по білій синтетичній тканині:

атлас, габардин, оксфорд, сумочні тканини, наметові тканини, шовк, біфлекс, дайвінг,

меблеві тканини, плащівка, тканина джерсі, плюш, оксамит, футер, флажная сітка і т.д.

Більше фото друку можна подивитися тут>>>

Як зробити замовлення на сублімаційний друк на тканині Замовника?

1. Якщо у Вас біла синтетична тканина, більше 90% синтетиці в складі, тоді сублімаційний друк на тканині Вам найбільше підходить. Чому?

Чим менше тканина містить синтетичних волокон, тим більш блідий та нестійкий друк виходить. Білий колір тканини є обов'язковим для точної передачі кольору. Залежно від макета, іноді можна використовувати зовсім світлі тканини: світло бежевий і сірий, ніжно блакитний і рожевий. Більш докладно про сублімацію по кольоровим тканинам читайте ТУТ

2. Перед запуском в друк всього Вашого замовлення, ми обов'язково проведемо тестування тканини на усадку і передачу кольору. Чому?

Синтетичні тканини добре переносять високу температуру, але усадки уникнути складно.Тестування тканини дозволяє заздалегідь врахувати відсоток усадки і узгодити якість друку зображення. Висока температура і тиск гарантують стійкість принта на тканині при різних умовах експлуатації.

3. Наступний етап - розробка і узгодження макету. Чи є у вас макет?

Наші вимоги до готових макетів можна подивитися ТУТ

Якщо у Вас є необхідність в розробці макета, наш дизайнер виконає цю роботу. Вартість виготовлення макета узгоджується додатково.

4. Скільки коштує широкоформатний друк на текстилі і як рахувати?

На сайті можна залишити заявку і менеджер попередньо зможе розрахувати вартість друку на тканині.

Друк на тканині в рулонах, вартість сублімації на тканині залежить від площі друку: кількості задрукованих квадратних метрів. Чим більше метрів сублімації, тим дешевше вартість одного метра готового друку на тканині в рулонах. Головна конкурентна перевага рулонного друку на тканині - можливість друку різних принтів в одному рулоні.

Друк на деталях крою, вартість залежить від розміру крою, але не менше 20 грн / шт. При необхідності можливе сканування лекал і економне розміщення деталей крою на рулоні тканини.Такий метод друку деталей крою буде більш вигідний для Вас, тому що вартість буде розраховуватися як оптовий широкоформатний рулонний друк на тканині.

5. Додаткові операції. Що можна замовити ще?

Усадка тканини в рулонах, дублювання тканини, шеврони та нашивки на одяг, друк на сублімаційному папері без термопереносу, а також друк на атласі, друк на габардині (атлас та габардин ми маємо на скаді), друк на прапорній сітці, порізка гарячим ножем.

6. Доставка. Ми працюємо по всій Україні і здійснюємо доставку зручним для Вас перевізником. Вимоги до зберігання, пакування транспортуванні індивідуально до кожного Замовлення.

 Запрошуємо Вас в офіс компанії LOGOPRINT Харків для безкоштовного тестування Вашої тканини і підбору оптимального методу цифрового друку на текстилі. Якщо Ви з іншого міста України ми можемо віддалено працювати з Вами, якість і терміни гарантуємо.