Цифровий друк методом сублімації - найбільш затребувана технологія на ринку поліграфічних послуг з тканини. Це пояснюється високою якістю друку і прийнятними цінами. Друк по білим синтетичним тканинам: Оксфорд, сумок тканини, флажная сітка, плащова тканина, джерсі (віскоза), шифон, армані шовк, меморі, габардин, атлас, дайвінг, біфлекс, меблеві тканини та інші. Цифрова друк сублімації широко застосовується у виготовленні шевронів і нашивок.

Рулонний цифровий друк дозволяє виробляти одяг з авторськими принтами в необхідних кількостях (в одному рулоні кілька принтів). Яскраві відтінки, глибокий чорний, чіткі лінії. Друк електронних лекал з чітким розміщенням малюнка, патерни заливка рулонів тканини з повторюваним зображенням.

Цифровий друк на тканині в рулон може бути двох видів:

1. Цифровий друк методом сублімації – найбільш затребувана технологія на ринку поліграфічних послуг з тканини. Це пояснюється високою якістю друку і прийнятними цінами. Друк по білим синтетичним тканинам: оксфорд, сумочна тканини, флажная сітка, плащова тканина, джерсі (віскоза), шифон, армані шовк, меморі, габардин, атлас, дайвінг, біфлекс, меблеві тканини та інші. Цифровий друк широко застосовується у виготовленні шевронів і нашивок.

2. Цифрова прямий друк на тканині – технологія, яка розвивається і пропонує цікаві рішення для текстильних підприємств, виробників одягу, постільної білизни, товарів для дітей, іграшок, товарів для будинку. Використання екологічних чорнила і натуральних тканин стають пріоритетним напрямком в сучасному текстильному виробництві. Друк по білим натуральним тканинам: бавовна, діагональ, льон, бязь, поплін, перкаль, бамбук, щільний трикотаж, а також друк по канві, по полотну, спанбонду і флізеліну.

Цифровий друк на тканині в рулон має ряд переваг:

1. Друк на тканині авторських принтів в необхідних кількостях (в одному рулоні кілька принтів);
2. Яскраві відтінки, глибокий чорний, чіткі лінії;
3. Друк електронних лекал з чітким розміщенням малюнка;
4. Патерна заливка рулонів тканини з повторюваним зображенням.

Компанія «LOGOPRINT» пропонує оптові ціни, виконання термінових замовлень, спеціальні умови для постійних замовників. Наше обладнання в цифровий сублімації: чотири принтера Mimaki з фірмовими чорнилом, дають високу швидкість друку і масляний каландр, який дає рівномірне прогрівання по всій ширині рулону. У прямому цифровому друку на тканині в рулон ми використовуємо широкоформатний принтер MUTOH.