Широкоформатний прямий друк по білої бавовняної тканини:

бязь, поплін, перкаль, бамбук, льон, бавовна, діагональ, щільний трикотаж.

Друк по канві, по полотну, спанбонду і флізелін.

Більше фото друку можна подивитися тут>>>

Як зробити замовлення на прямий цифровий широкоформатний друк на тканині Замовника?

1. Якщо у Вас біла бавовняна тканина, більше 90% бавовни в складі, тоді широкоформатний прямий цифровий пігментний друк на тканині Вам найбільше підходить. Чому?

Чим менше тканина містить бавовняних волокон, тим більш бліда і нестійка друк виходить. Білий колір тканини є обов'язковим для точної передачі кольору. Залежно від макета, іноді можна використовувати зовсім світлі тканини: світло бежевий і сірий, ніжно блакитний і рожевий. Більш докладно про прямий друк по кольоровим тканинам читайте ТУТ

2. Перед запуском в друк всього Вашого замовлення, ми обов'язково проведемо тестування тканини на передачу кольору і щільність тканини. Чому?

Широкоформатний прямий друк по бавовняному текстилю передбачає використання щільних тканин, які мало тягнуться. Тестування текстилю під пігментний друк дозволяє заздалегідь узгодити якість друку на тканині.

3. Наступний етап - розробка і узгодження макету. Чи є у вас макет?

Наші вимоги до готових макетів можна подивитися ТУТ Якщо у Вас є необхідність в розробці макета, наш дизайнер виконає цю роботу. Вартість виготовлення макета узгоджується додатково.

4. Стільки стоїть друк на текстилі і як рахувати?

На сайті можна залишити заявку і менеджер попередньо зможе розрахувати вартість друку на тканині.

Друк на тканині в рулонах, вартість прямого цифрового друку на тканини залежить від площі друку: кількості задрукованих квадратних метрів. Чим більше метрів прямого широкоформатного друку, тим дешевше вартість одного метра готового друку на тканині в рулонах. Головна конкурентна перевага рулонного друку на тканині - можливість друку різних принтів в одному рулоні.

5. Доставка. Ми працюємо по всій Україні і здійснюємо доставку зручним для Вас перевізником. Вимоги до зберігання, пакування транспортуванні індивідуально до кожного Замовлення.

Запрошуємо Вас в офіс компанії LOGOPRINT Харків для безкоштовного тестування Вашої тканини і підбору оптимального методу цифрового друку на текстилі. Якщо Ви з іншого міста України ми можемо віддалено працювати з Вами, якість і терміни гарантуємо.