При прямій цифрового друку безпосередньо на тканину використовуються тільки бавовняний текстиль. Чим більше натуральна тканина, тим яскравіше виходить малюнок. Для рулонної цифрового друку по тканині застосовуються щільні тканини: льон, тканини для постільної білизни, діагональ, бавовна, канва, бязь, поплін, Лакоста, щільний трикотаж, а також флізелін, спанбонд, і інші. Тканини для прямого цифрового друку обов'язково необхідно тестувати.
.

 

Рулонний цифровий друк дозволяє виробляти одяг з авторськими принтами в необхідних кількостях (в одному рулоні кілька принтів). Друк електронних лекал з чітким розміщенням малюнка, патерни заливка рулонів тканини з повторюваним зображенням.
Ще однією перевагою прямого цифрового друку є її екологічність. При друку на білому полотні, закріплення відбувається в каландрі при високій температурі. Застосування текстильних пігментного чорнила безпечні для виробництва всіх видів продукції.
Компанія «LOGOPRINT» пропонує оптові ціни, виконання термінових замовлень, спеціальні умови для постійних замовників. Наше обладнання в цифровий сублімації: принтер Mutoh з фірмовими чорнилом і масляний каландр, який дає рівномірне прогрівання по всій ширині рулону.