Сучасний світ не стоїть на місці, на зміну ручної друку приходить digital printing. Цифровий друк по текстилю займає одне з лідируючих позицій на ринку друку по тканині, витісняючи напівавтоматичні і автоматичні машини. В Україні ринок цифрового друку по текстилю тільки починає формуватися, головною проблемою переходу на Діджитал принт є висока ціна витратних матеріалів, що не регулярні поставки і не високу якість друку.

 

Цифровий друк по тканині застосовується умовно в двох сферах: друк сублімації по тканині (синтетика) і < a href = "http://www.logoprint.ua/ru/uslugi/pryamaya-pechat-po-tkani"> прямий друк з текстилю (бавовна). Друк сублімації по тканині передбачає використання додаткового паперового носія, при прямого друку - принтер друкує зображення безпосередньо на текстиль.

Сублімація по тканині досить добре розвинена в Харкові, це високо конкурентна область, де вартість за 1 м2 при дійшла до 2,5 у.о. за умови якісного друку з повною заливкою. Прямий друк по тканині поступається форматами друку і якістю на стирання. Друк по футболок залежить від кольору тканини (біла дешевше, чорна дорожче).