Особливості економного друку етикеток в Харкові.

1. Терміни виконання замовлення від 3 днів. Працюємо по всій Україні через внутрішніх перевізників.

2. Етикетка друкується під конкретного Замовника: логотип, адреса, телефон, розміри, знаки по догляду, склад і т.д.

3. Матеріал: сатин (білий, чорний) і нейлон.

4. Кольори друку: чорний, червоний, синій, зелений, золото, срібло і т.д.

5 . Ширина етикетки: 10,15,20,25,30,35,40,45,50,55,60,65,70,75,80 мм. Стандартні рулони по 200 м.

Наші рекомендації

Технологічна особливість виготовлення текстильних етикеток, бірок, ярликів, составники, Розмірники в Харкові і Кременчуці заощаджує Ваш час і гроші. Наші відмінні риси від готової чужий бирки або замовлення етикеток в іноземній компанії: розробка та друк Вашого макета, розподіл рулону на кілька позицій (розмір, склад), облік різних зазорів на пришивши, замовлення бирки або стрічки з порізкою. Наш склад постійно поповнюється, і ми маємо можливість друк етикетку менше 1 рулону, приймати замовлення на мінімальну кількість. Виготовлення макета під замовлення дозволяє друк стрічки: пакувальні, подарункові, декоративні.

 


Виготовлення шевронів і нашивок з логотипом Замовника.

Вишивка як класичний спосіб декорування виробів в сучасному світі digital print не втрачає своєї актуальності. Щільна заливка, яскраві кольори і висока зносостійкість - це далеко не всі переваги машинної вишивки.

Практично, швидко, якісно і недорого, всі ці визначення відносяться до вишивки шевронів і нашивок. Особливість вишивки на Багатоголовочна машинах укладена в многорядной вишивці:

1. економить матеріал Замовника, за рахунок щільної розкладки шевронів на тканини

2. економить час, підвищує продуктивність праці, знижує вартість виробу.

В офісах компанії Харків Кременчук можна замовити виготовлення програми з вишивкою зразка або візуалізацію шеврони у вигляді стібків в електронному форматі.