Друк лейблів на одяг - різновид етикетки, яку застосовують для візуалізації торгової марки виробники одягу, іграшок, аксесуарів і багатьох інших видів продукції. Лейблу основна складова іміджу товару, на якій крім логотипу, як правило, розташовується корисна для покупця інформація - розмір, склад, правила догляду за виробом. Розробка дизайну і друк лейблів для одягу в Харкові, це можливість перетворити ваш товар, додати йому привабливості в очах споживача, підвищити затребуваність на ринку, адже для більшості покупців, важливо, чию продукцію вони купують.

Шукайте якісний друк лейблів на одяг на замовлення за доступними цінами в Харкові?
Для наших клієнтів ми пропонуємо кілька видів друку лейблів - сублімаційний, термотрансферний друк і шовкотрафаретний накатка. Кожному з них властива своя специфіка, розрізняються вони і за ціною. Не знаєте що вам потрібно?

Замовити лейби на одяг легко;)

Для цього необхідно вибрати матеріал, метод друку та визначитися з макетом.

1. Матеріал для вшивних лейб: сатин, нейлон і силікон.

Вибираючи матеріал, треба знати які вимоги до стирання існують для Вашої продукції, а також, скільки кольорів в макеті і будь.

Нейлон і силікон не вимагає гарячої підрізування, край не розпускається. Сатин вимагає палаючу обробку або його можна вшити «прапорцем».

2. Друк сублімації етикеток і лейб найстійкіша, з можливістю повнокольорового зображення фото якості.

Термотрансферний друк по нейлону, сатин і силікону витримує певну кількість прань і може бути тільки одноколірним.

3. лейбл - складова іміджу товару, на якій крім логотипу, розташовується корисна для покупця інформація - розмір, склад, правила догляду за виробом. Лейбли на одяг застосовують для візуалізації торгової марки. Якщо у вас немає готового макету, ви можете замовити розробку Вашого дизайну лейбли для одягу в Харкові. Розробка дизайну і друк лейблів для одягу в Харкові, можливість перетворити ваш товар, додати йому привабливості в очах споживача, підвищити затребуваність на ринку, адже для більшості покупців, важливо, чию продукцію вони купують. Замовити лейби можна не тільки на одяг, але і іграшки, шапки, кепки, бейсболки, сумки, палатки та іншу Вашу продукцію.
Замовити лейби на одяг можна по телефону, по інтернету або у нас в офісі. Після уточнення всіх питань і передоплати, ми узгоджуємо перший відбиток з Замовником. Всі Ваші макети зберігаються на базі, не передаються третім особам. При необхідності ми оговтується лейби поштою в будь-яке місто України.

Зв'язавшись з нашим менеджером по тел. +38 (067) 168-60-80 ви отримаєте рекомендації, який спосіб кращий в вашому випадку і прорахунок вартості тиражу.
Якщо у вас немає готового макету, ми розробимо для вас дизайн лейбли для одягу в Харкові і.