Відвідування виставок FESPA стає для нас доброю традицією, після Стамбула- 2015 року, в цьому році ми вирушили до Мюнхена, де були представлені останні тенденції в сфері повноколірного друку на тканині і друку на синтетичної тканини.

Цифровий друк стає все більш популярною не тільки в сфері сувенірної продукції, але і в швейному секторі. Виробники одягу вибирають друк на синтетичної тканини - сублимационную повнокольоровий друк за її якісні характеристики: яскравість, стійкість.

Запрошуємо Вас до нас в офіс, познайомиться з різноманіттям текстильних зразків друку, зробити безкоштовні тести повноколірного друку на тканині. Якщо ви з іншого міста, із задоволенням проконсультуємо Вас по телефону і надішлемо тести друку на синтетичної тканини поштою.

Друк світловідбивних елементів не нова, але матеріали постійно удосконалюються. Пропонуємо Вашій увазі світловідбиваючі плівки європейської якості за доступними цінами. Яскравість видно на фото наших клієнтів, ми відзначаємо хорошу якість самої плівки, її характеристики стійкості.

Сфери застосування дуже великі, головне, це безпека на дорогах та в сфері виробництва. Ефект світловідбивання може врятувати вашій дитині життя. Логотип, векторний малюнок, нанесений на одяг, стане не тільки окрасою. Особливо це актуально в осінньо-зимовий період, коли темний час доби настає дуже рано.

Запрошуємо виробників дитячої та дорослої одягу, спецодягу для розробки і друку «корисних» логотипів. Світловідбиваюча друк можлива як на крій, так і на готовий виріб, по типу тканини є обмеження, наприклад плащові тканини. Обов'язково проведення тестів друку.