В XI ст. флорентієць Лукка делла Робіа почав покривати керамічну плитку особливої молочно-білою глазур'ю, названої майолікою. Це термін походить від назви острова Мальорка (Майорка), через який кераміка поставлялася з Іспанії до Італії. Глазур, винайдена Робіа, підфарбовують в синій колір шляхом підмішування до складу окису олова. Зелений колір виходив після додавання міді, а фіолетовий - марганцю.

В сучасній моді цей принт швидше виняток з правил, данина поваги стародавнім традиціям. Але колекція Dolce & Gabbana як завжди прийшла вражати. Краса плитки з майолікою перейшла на строгі акуратні костюми і стала ще вишуканішим, завдяки використанню шовкових тканин.

При друку по синтетичним тканинам східний колорит майоліки грає новими фарбами. Атласний блиск з принтом «майоліка» підкреслює унікальність вироби. Дизайнерський підхід до прінтованію чистовий бавовняної тканини з елементами майоліки застосовується в домашньому текстилі, будучи стильним рішенням в оббивці меблів, подушок, скатертин.