Особливості шовкотрафаретного друку по тканині в Харкові і Кременчуці:

1. Метод Silk screen printing або «друк шовковим ситом» популярний в минулому столітті, в сучасних умовах доповнюється технологічними вдосконаленнями з використанням нових матеріалів. Ручна або автоматична - шовкотрафаретний друк дає широкі можливості для дизайну. Використання додаткових ефектів при друку розширює перелік пропонованих макетів і ексклюзивних розробок.

2. Для різних текстильних поверхонь застосовуються спеціальні фарби:

  • водні
  • платізолевие
  • сольвентні (на розчинниках)

3. Для посилення ефектів друку використовують гліттер, фольгу, кульки; світяться фарби та пуф добавки дозволяють принтам яскраво виділятися, особливо в темряві і бути об'ємними на дотик; прозорі бази з ефектом лакового покриття або глянцевание друкованого відбитка в пресі.

Наші рекомендації

Ми не перестаємо вдосконалюватися і шукати нові технології і матеріали в шовкотрафаретного друку. Виконання підрядних робіт для різних Замовників по всій Україні навчило нас вибору оптимальних варіантів друку для вирішення конкретного завдання. Ми не продаємо готових рішень і макетів, а кожен раз заново аналізуємо тканини і принти. Немає однакових замовлень і усереднених умов, кожен новий принт і тканину вимагають опрацювання та тестування. В офісах компанії LOGOPRINT Харків і Кременчук безкоштовно тестують тканини на стійкість зображення і усадку, роблять кольоропроби і дають рекомендації по догляду за виробом з принтом.

Об'ємна друк по тканині з пуф-добавкою застосовується для виділення як окремих елементів принта так і цілого логотипу. Обсяг безпосередньо залежить від кількості добавки, але не повинен перевищувати 20%, щоб не кришитися. Покривна здатність такого логотипу набагато більше ніж звичайна шовкотрафаретний друк по тканині, особливо на темних тканинах. Тестування тканини можна провести в офісах компанії LOGOPRINT в Харкові і Кременчуці.


Ефект обсягу широко використовується в спортивному одязі, при друку футболок, толтовок і світшоти. Тканина для друку з пуфом передбачає певну щільність, добре виглядає на Спецодяг, формений одяг. Дитячий одяг з яскравими об'ємними логотипами і малюнками стане улюбленою у дитини. Добавка використовується для пластізолевих фарб з обов'язковою наступною термообробкою, тому текстиль для друку повинен витримувати температуру 160С.