Особливості вишивки по тканині Харків Кременчук: 

1. Машинна комп'ютерна промислова вишивка - всі ці визначення, сучасного методу вишивання на тканині з використанням Багатоголовочна машин по попередньо написаній програмі. Така вишивка відрізняється високою якістю і великими виробничими обсягами. 

2. У комп'ютерній вишивці застосовуються нитки:

 • віскозні
 • поліестерові
 • металізовані
 • светонакаплівающіе

3. Додаткові ефекти в машинної вишивки: 3D або об'ємна вишивка, вишивка аплікацій. Комп'ютерна вишивка шевронів або нашивок.

Наши рекомендации

Великий досвід підрядних робіт по всій Україні в сфері машинної вишивки дозволяє виконувати різні замовлення. Наприклад, при вишивки меблевих тканин застосовуються щільні заливки, багатобарвні дизайни і великі площі для вишивання. Машинна вишивка логотипу меблевої компанії або вишивка принта на декоративних подушках, підлокітниках, спинках крісел і диванів, при виготовленні меблів для популярних брендів, кафе і ресторанів. У рекламно-сувенірної та подарункової продукції з махорки обов'язково присутній комп'ютерна вишивка: рушники, халати, тапочки. Взуття, сумки, гаманці, рюкзаки - великий перелік шкіргалантереї, на якій застосовується вишивка. Вироби зі шкіри та замші з вишивкою набувають унікального і неповторного вигляду, виділяються своєю яскравістю і автентичністю. Окремим напрямком є ​​трикотажна вишивка, яка використовується в дитячій, жіночому і чоловічому одязі. Багатобарвна аплікація і цікавий дизайн створюють оригінальну вишивку, яка є головною прикрасою одягу. Відмінною особливістю вишивки по плащові тканини стає професійно написана програма. Використання мотивной заливки дозволяє зменшити щільність вишивки. Підбір відповідного дизайну зменшує стяжку тканини. Вишивка на шапках - найпоширеніший метод декорування головних уборів. В'язані светри, плаття кардигани з вишивкою стають фаворитами колекцій. Класичний вид пальто стає набагато цікавіше і виглядає більш дорогим, якщо його прикрашає комп'ютерна вишивка. Орнаментна вишивка дуже добре підкреслює пальтові моделі.Спецодежда - основний споживач комп'ютерної вишивки. Незважаючи на складні умови експлуатації одягу, вишивка надовго збереже якість зображення. В офісах компанія LOGOPRINT Харків Кременчук можна підібрати необхідні кольори ниток, отримати рекомендації по підбору тканин для аплікацій.

 

Аплікація в комп'ютерній вишивці дозволяє створювати дуже красиві і оригінальні вироби, з використанням тканин компаньйонів. Підбір тканин для аплікації дуже важливий момент. Головне вимога - сипучі тканини, які після прання не деформуються. Складні багатобарвні аплікації вимагають ретельного написання програми, якісної обробки вишивки.

Сфера застосування вишивки з аплікацією:

 • головні убори
 • дитячий одяг
 • спортивний одяг
 • дизайнерський одяг
 • халати і рушники

  Вишивка аплікації добре виглядають на щільних тканинах