Друк вшивних текстильних етикеток під замовлення в компанії Логопринт хороша можливість заощадити.

По-перше, терміни виконання замовлення від 3 днів. По-друге, працюємо по всій Україні через внутрішніх перевізників.

По-третє, Вам немає необхідності купувати рулони чужий етикетки, коли можна замовити свою і розмістити всю необхідну Вам інформацію: логотип, адреса, телефон, розміри, знаки по догляду, склад і багато іншого.


Технологічна особливість виготовлення текстильних етикеток дозволяє
друк мінімальні замовлення, ділити рулон на кілька позицій (розмір, склад), враховувати різні зазори на пришивши, замовляти етикетку з порізкою.

Асортимент пропонованих видів етикетки дуже великий. Два основних матеріалу: сатин і нейлон. Різні кольори друку: чорний, червоний, синій, зелений, золото, срібло і т.д. Сатинова етикетка - білого і чорного кольору. Різноманітність комбінацій і квітів.

Ширина етикетки від 10мм до 100 мм, крок 5 мм. Стандартні рулони по 200м. Наш склад постійно поповнюється, і ми маємо можливість друк етикетку менше 1 рулону, приймати замовлення на мінімальну кількість. Виготовлення макета під замовлення дозволяє друк стрічки: пакувальні, подарункові, декоративні.

Запрошуємо Вас на WORKSHOP, де ми показуємо Ваші можливості і переваги, даємо ідеї та дизайнерські рішення.

прямий друк

Шановні Замовники компанії Логопринт, інформація по прямій друку знаходиться в процесі підготовки. Всі питання, можна задати по тел. 068-168-60-80. Запрошуємо Вас на WORKSHOP, де ми показуємо Ваші можливості і переваги, даємо ідеї та дизайнерські рішення.