Компанія LOGOPRINT пропонує виготовлення сатинових етикеток, бірок, ярликів з повнокольоровим зображенням. Друк від 2-х і більше квітів з підбором кольору по пантону.

Друк етикетки преміум класу з використанням методу сублімації по тканині в Харкові. Головна відмінність такої етикетки - висока зносостійкість .

За умовами експлуатації етикеток в Євросоюзі до матеріалів немає високих вимог до зносостійкості. Бірки найчастіше просто зрізають після покупки одягу, для цього в макеті малюють рекомендовану лінію відрізу, з ножицями.

До нас стали все частіше надходити замовлення на стійку друк повнокольорових стрічок, етикеток і бирок. У зв'язку з цим, ми розробили технологію якісного друку сатиновою стрічки як на антласной так і на матовому боці. Ми гарантуємо високий рівень друку без тіні.
Обов'язкова умова - узгодження робіт з Замовником: від розробки макета до контролю якості друкованого зразка. В офісах компанії LOGOPRINT Харків можна ознайомиться зі зразками друку і прорахувати необхідний замовлення.