Котяча тема в історії принтів для одягу дуже символічна. Зображення кішки завжди носили таємничий, містичний і неоднозначний характер. Починаючи з часів Стародавнього Єгипту, потім скандинавська міфологія, японська культура, іслам - все проявляли велику повагу до культу кішки. Але кішки це не тільки про серйозне, це і для душі.

 

 

Колекції модних будинків за останнє десятиліття змагалися за приз «моя кішка всіх миліше». Karl Lagerfield, Chanel, Miu Miu, Gucci, Dolce & Gabban, Stella McCartney, а також Mango, Zara, H & M. Веселі і мімішние кошенята була на сорочках, сукнях, костюмах. Принт розташовувався як в центрі вироби крупним планом, так і патерни заливкою по всьому периметру. Кошенята спостерігали за нами з аксесуарів та взуття.

Прямий друк по білим сорочкові тканинам з мультяшними, сюрреалістичними принтами дуже модна тема в швейної індустрії. Друк на крій або в рулонах тканини. Друк сублімації по тканині використовує ці принти в підлітковому одязі. Коли треба витримати баланс між дитячим і дорослим дизайном «котоманія» приходить на допомогу.